´JP´ Oznámení

Blíží se datum posledního rozloučení s Miroslavem Žbirkou.. Napsal JSEM MU básničku, původně do kondolenční knihy. Dnes JSEM JI zase vygumoval. Zústala v MOJÍ mysli, a poslal JSEM JI Mirovi. Verše ty zůstávají mezi MNOU a MIRKEM ŽBIRKOU, na úrovní DUŚÍ navždy. Veřejnost, ani nikdo jiný, se verše tyto nikdy nedozví.

~~

O co jde ? Jde o to, že ve společnosti české, v České republice.. se vyskytují na úrovni médií fašističtí šmejdi, a tito bývají na různých veřejných akcích..tedy i na pohřbech známých osobností. Ač srdcem miluji Mirka Žbirku i za JEHO dílo, i za JEHO SRDCE, nebo právě proto, jsem se dnes rozhodl, že se nebudu účastnit Leckterých akcí, kde se vyskytují uvedení fašisté, tedy například ani na pohřbech. Případné zesnulé budu vyprovázet uvnitř sebe, a bude to tak mezi MNOU a JIMI. Není MOU povinností být vždy všude a bok po boku LIDÍ s fašistickými projevy, i vůči MNĚ nejednou, byť třeba i skrytě. TI zesnulí si zaslouží jednak klid, a také důstojnost..důstojné pocity při jejich posledním rozloučení, což za přítomnosti fašistů, fašistek, mediálních, zaručeno není, na úrovni energií KOSMU. Nebudu se tedy účastnit již obdobných veřejných shromáždění, je MI nepříjemné, pobývat poblíž LIDÍ, projevujících se fašisticky nejdenou, mediálních, ale i těch z řad politiky,, jak uvádím, vzorcem, >> ZDE << . Toto rozhodnutí JSEM učinil také s ohledem na svoje zdraví, neboť skutečně na uvedené týpky nemám náturu, žaludek..pobývat v jejich blízkosti..přítomnosti. Dostali ode mne ,,HOVADA TA", ČETNÁ UPOZORNĚNÍ, bezvýsledně, jedou si dál fašismus ..hnus ten. A za tohle inkasují od národa cca 7 miliard ročně například Český rozhlas na koncesionářských poplatcích ( 12 milionů Lidí x cca 50 CZK měsíčně )

( Byť si uchovávám pro sebe stále právo možností případných vyjímek z jakýchkoli Mých vyjádření..to proto, že žádná dogmata striktně a vždy až i fanaticky leckdy uplatňovaná, nemusejí být zcela a vždy ku prospěchu "PRO_ŽIVOT" . )

 

Taky omezím psaní. Napsal JSEM toho už dosti na to, aby Lidé mohli jít cestou tou. To obnáší Mého Písma dlouhodobě STUDIUM.

Zbavil JSEM VÁS Český národe, tří fašistických vlád, s pomocí i dalších.. JE důležité, LIDE Český, abys dokázal JÍT i bez toho, abych neustále, každodenně, Ti musel umetat, bez Tvého valného i zájmu, cestičku..přeci jen na jednoho člověka je to poměrně únavné, trvale. 10 LET stačilo. MÁŠ, LIDE Český, ode MNE Dárek, DAR, v podobě Mého Písma, a tento DAR TI, LIDE ČESKÝ, i SVĚTA NÁRODOVÍ pomůže JÍT DÁL. Více bych se již stejně spíše opakoval. Ale možná ještě něco napíšu.. ještě uvidím.

 

Tímto TO pro Vás, fašouni, spravedlnost Boží, NEKONĆÍ. Tohle je pro Vás začátek KONCŮ VAŠICH. Tolikó jen, abyste si nemysleli.. O zbytek se postará "NEJVYŠŠÍ".

Právě jsem si na pár vteřin dal náslech Českého rozhlasu Plus, a mluví tam o Jiřím, kterého vytlačili na okraj společnosti, že on se vystěhoval, a moderátor oslavně chválí cigaretový kouř paní s mužským hlasem, něco o tom Jiřím  tam vyprávějícím..oba se tomu jízlivě do mikrofonu smějí..(obrázek si můžete udělat o tomto všichni svůj..( je úterý, 16.11.2021, čas 21:40. No, po pár vteřinách sundavám náslech..jsou čím dál tím hnusnější, mají u Mne vymalováno navždy ).

Uvedení fašisté, fašistky, Duše jejich, mají od teď uzavřeny Brány Ráje NEBES NAVŽDY.

~~

~~~

 


Webové stránky zdarma