"SVATÝ KÓD" PRO LIDSTVO

jp.poezie » 'JP ' POEZIE PLUS.. ('6C) ' » "SVATÝ KÓD" PRO LIDSTVO

9.5.2022, JP

..

CO ?? ..,,ČESKÉ PO_SAMETOVÉ POLITIKUM" ŽE

,,TRAUNTERNBERK" JE ??

KDEPAK ! TRAUNTERNBERK, JE OPROTI ČESKÉMU POLITKUMU HODNÝ. NECHAL PŘECE SVÉ NEVOLNÍKY BYDLET DOMA V BYTĚ SE STRAVOU A NECHAL JE ŽÍT RODINNÝ_ŽIVOT.

ČESKÉ POLITIKUM MÁ JASNO V TOM, ŽE VYHNAT Z BYTŮ LIDI, JE CESTA JEHO, NA ULICI DO BEZDOMOVECTVÍ.

ČESKÉ POLITIKUM PO_SAMETOVÉ, FAŠISMUS TEN, USTANOVILO LIDU PŘED EVROPOU, PŘED SVĚTEM, NA OKO USTANOVILI ALIBISTICKÉ ČÁSTKY MINIMÁLNÍCH PŘÍJMŮ, NAZÝVAJÍC JE ŽIVOTNÍM MINIMEM, MINIMÁLNÍ MZDOU, EXISTENČNÍM MINIMEM, MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNOU ČÁSTKOU EXEKUTORY, INSOLVENČNĚ,  ALE UVEDENÉ CIFRY SI VYCUCALI ASOCIÁLNĚ DESPOTICKO FAŠISTICKY ZÁSTUPCI TOHOTO POLITIKUMU, VLÁDNĚ PARLAMENTNĚ OFFICO PREZIDENTSKÉHO, Z PRSTŮ. A TAK JSOU UVEDENÉ ČÁSTKY OD KONCE KOMUNISMU V ČR, TEDY CCA OD ROKU 1989 DEVALVOVÁNY HLUBOKO POD ÚROVEŇ MOŽNOSTÍ UDRŽITELNÉHO ŽIVOTA..TEDY I PŘEŽITÍ.

A OBYVATELSTVO ČR JE I NADÁLE MASÍROVÁNO, UDRŽOVÁNO, INFORMAČNĚ, ŽE JE TO NORMÁLNÍ, PŘÍPADNĚ, ŽE TO JE MNOHO. NUŽ..POKUD VÁM PŘIPADÁ NORMÁLNÍ UMÍRAT, ZMÍRAT, RŮZNĚ, PŘEDČASNĚ, Z DŮVODŮ ZDE ZMÍNĚNÝCH ASOCIÁLNÍCH, TAK SI POSLUŽTE.

ALE UVĚDOMTE SI, ŽE ČESKÁ REPUBLIKA JE POHLEDEM NAUKY FENG SHUI, POHLEDEM PAKUA, JAK SRDCEM EVROPY, TAK SRDCEM SVĚTA. SOUČASNÉ SRDCE SVĚTA JE TAKTO ZNAČNĚ, DISFUNKČNĚ, OSLABOVÁNO, OSLABENÉ.. V SOUČASNOSTI UŽ NA HRANĚ KOLAPSŮ SI. JAK ASI MŮŽE VYPADAT DĚNÍ SVĚTA ?? KDYŽ SI LIDÉ PLANETY ZEMĚ TAKTO ,,PEČUJÍ", DLOUHODOBĚ, O SVÉ SRDCE ?? O SVÉ SRDÍČKO ??!!

~~

PŘÍPADNÍ OPONENTI, K TOMUTO ČLÁNKU, K MÉMU PÍSMU..SICE MAJÍ PRÁVO NA SVOBODNÝ SVŮJ NÁZOR, AVŠAK, NA PRAVDĚ ZDE UVEDENÉ TO NIC NEMĚNÍ. A_KAŽDÝ NESE I SVŮJ DÍL ODPOVĚDNOSTI NA SVÉM SI POJETÍ SVOBODY, VŮČI DRUHÝM, VŮČI SVĚTU..VŮČI LIDSTVU. SVOBODA MŮŽE MÍT MNOHO PODOB, A PODLE TOHO VYPADÁ I ŽIVOT.. ČI I SKOMÍRÁNÍ..NO, NEJEN ČR, ALE I LIDSTVA JAKO CELKU NA ZEMI PLANETĚ.

LOGISTIKU LIDSTVO ZNÁ. NAUČILO SE JÍ POUŽÍVAT..ALE NE K PÉČI O SEBE JAKOTO CELEK. LIDSTVO UMÍ LOGISTIKU POUŽÍVAT HOJNĚ I ZA ÚČELEM SE TRÁVENÍ NEZDRAVÝMI VÝROBKY, KTERÉ NAZÝVÁ POTRAVINAMI, TAKÉ K VÝROBĚ A DISTRIBUCÍ ZBRANÍ ZA ÚČELEM ÚTOČNĚ ZABÍJET, NAPADAT, AGRESIVNĚ, DRUHÉ.., ALE NEPOUŽÍVÁ UVEDENOU ZNALOST DOSTATEČNĚ KU OCHRANĚ ŽIVOTA, KU I TAK ZÁCHRANY SEBE COBY CELKU.

NO, JAK MYSLÍTE, ŽE TOHLE VŠE MŮŽE DOPADNOUT ?? ROZHLÉDNĚTE SE KOLEM, I VDÁL.., ODPOVĚĎ, V PODOBĚ JIŽ ZÁRODKŮ KONCŮ TĚCH, TAK UZŘETE..SI. BUDOUCNOST TVOŘÍ KAŽDÝ, KAŽDÁ.. PRÁVĚ TEĎ !!! KAŽDÝM OKAMŽIKEM. JAKOU JI ..BUDOUCNOST.. CHCETE MÍT ??

~~

SVATÝ KÓD PRO LIDSTVO:

http://www.CulturePlus.Live

~~~


Webové stránky zdarma