?? "OSUDOVÁ"??  "NEVYHNUTELNÁ"(téměř_báseň).

jp.poezie » 'JP ' POEZIE PLUS.. ('6D) ' » ?? "OSUDOVÁ"??  "NEVYHNUTELNÁ"(téměř_báseň).

25.7.2022, JP

..

!!! A DOST !!!

 

JE: LÁSKA ??

JO, LÁSKA.., TA JE !

~~

VEDLE TOHO VIDÍM LIDI NA ZEMI

NEJEDNOU_HRAJÍCÍ_SI

NEVKUSNĚ MU, NEJVYŠŠÍMU,

!!! S NEPOHRÁVATELNÝM !!! ...

..HRAJÍCÍ_SI : NA BOHY(NĚ). V OMYLU SVÉM,

ŽE BEZTRESTNĚ.

..

VIĎ , KUBO !?

"NOJO.., JE TAK."

~~

PŘED KLIKNUTÍM NA NÍŽE UVEDENÝ www LINK DOPORUČUJI PŘIPRAVIT SI PRST NAD PATŘIČNÝM TLAČÍTKEM MOBILU K OPUŠTĚNÍ TÉ STRÁNKY, A S POSLEDNÍM TÓNEM UVEDENÉ HUDEBNÍ SKLADBY NA TO TLAČÍTKO TÍM PRSTEM ŤUKNOUT. JINAK SE MŮŽETE V TU CHVÍLI DOČKAT MENTAL_ŠOKINGU TAK ZVANÉ JIMI REKLAMY ZE STRANY YOUTU.BE, KTEŘÍ, mimochodem, MI V SOUČASNOSTI NEVYŽÁDANĚ NABÍZEJÍ OKNA MUZIKY POPSANÁ RUSKOU AZBUKOU. TO JSOU NÁM NOVINKY, V ČASECH ÚTOKŮ HITLERO TERORISTICKO FAŠISTICKÝCH RUSKA NA UKRAJINU, VY KRETÉNI, Z YOUTU.BE !!! VY HOVADA !!!

*~~*

~~

MOJE DOPORUČENÍ VŠEM, I NADCHÁZEJÍCÍM GENERACÍM, AŤ UŽ NA VÁS ČEKÁ COKOLI.. JE LEPŠÍ BÝT A ZŮSTAT SLUŠNÝM(NOU), DO POSLEDNÍHO DECHU SVÉHO V DANÉM ZROVNA TĚLE, DRŽET SE PRAVDY NEJVYŠŠÍHO, TEDY KŘESŤANSTVÍ..MÉHO PÍSMA, A UMOŽNIT TAK SVÉ DUŠI ŽIVOT NESMRTELNÝ NAPŘÍKLAD V SHAMBALE.., V RÁJI, BUDE LI CHTÍT, NEŽLI SI TUTO MOŽNOST UZAVŘÍT ŽIVOTEM VE STYLU: ,,UŽÍVAT SI A BAVIT SE STŮJ CO STŮJ NA ÚKOR DRUHÉHO..DRUHÝCH, NEŽLI ŽÍT ŽIVOT VE STYLU: URVAT CO SE DÁ." NEŽLI ŽÍT ŽIVOT FALŠÍ, ZRADOU, PODLOSTÍ, NÁSILNICKO_FAŠISTICKY, KGB_RETRO_STB_PODVRAŤÁCKY, MENTAL_PUTINISTICKY. TAKOVÝM KŘIVÁKŮM..KŘIVAČKÁM, JE ANI ZA ZRNKO MÁKU NERADNO NÁSLEDOVATELNÁ, NEZÁVIDĚNÍHODNÁ BUDOUCNOST JEJICH DUŠE.

TITO JAKSI VĚDÍ, ŽE TO DALŠÍM GENERACÍM SPOLU_POSRALI NA ZEMI PLANETĚ, ŽE SVĚT i KVŮLI TOMU ,,TAJE". A TAK SE CHOVAJÍ .. MAJÍ TENDENCI SE CHOVAT.. I HŮŘ, JAK NAPŘÍKLAD ADOLF HITLER. PUTIN K TOMU POUŽIL, POUŽÍVÁ, ŽELEZÍ VE ZBRANÍCH, KONVENČNÍ ÚTOČNOU VÁLKU, JINÍ JDOU CESTOU MENTAL_FAŠISMU, GAUNERSKO ŠUPÁCKO PODVRATNÉHO, PODVRAŤÁCKY, UPÍRSKY, VE SNAHÁCH NA ÚKOR DRUHÉHO..DRUHÝCH, NEJEDNOU I SATANISTICKO SADISTICKY, S PRAKTIKAMI RETRO_STB, KGB ŠPIONSKÝMI, RÁDOBY KOŘISTÍC SI, CO ANI SLUŠNÝ ČLOVĚK PROSTĚ NEVYMYSLÍ. ONI ANO, ONI TO VYMÝŠLÍ, A TÍM ŽIJÍ, TÍM DÝCHAJÍ, BEZ TOHO BY ANI NEUMĚLI SNAD EXISTOVAT (VIZ NAPŘÍKLAD V MÉM PÍSMU O TOM PÍŠI NA: ´JP-RECENZE´, ALE I NA JINÝCH WEB LINCÍCH, UVEDENÝCH V MOJÍ eKNIZE: ´JPeBook.org´ , i NA JINÝCH MÍSTECH TAK MÉHO PÍSMA).

~~~


Webové stránky zdarma