´JP´LÁSKO_INZERCE´

jp.poezie » 'JP ' POEZIE PLUS.. ('6D) ' » ´JP´LÁSKO_INZERCE´

31.7.2022, JP

..

HLEDAL JSEM JARO, NAŠEL JSEM i DÉŠŤ.

MEZI KAPKAMI JSEM SE SPOLU S NÍM i UČIL CHODIT..

 

NEHLEDAL A NACHÁZEL JSEM LÁSKU DÍVEK KU MNĚ, K MÉMU VŽDY NAD TÍM PŘEKVAPENÍ.

HLEDAL JSEM LÁSKU RODIČOVSKOU, PAK PROSPERITU, LÁSKU NAVŽDY PARTNERSKOU, NAŠEL JSEM VŠE : TOHLE_TÓ .

HLEDAL JSEM PRŮBĚŽNĚ DÁL, NACHÁZEL JSEM PÍSNĚ, NAŠEL JSEM i_TÓNY HUDEBNÍ.., KLAVÍRNÍ, HOUSLÍ, FLÉTNU, HARMONIKU i_FOUKACÍ,..A JINÉ..,

i OTCOVU: TRUMPETU..

HLEDAL JSEM, JAK SE S NÍ SBLÍŽIT, NAŠEL JSEM V ČASE SRDCI MI BLÍZKOU i : TRUMPETISTKU..

..ZEMI SVÉ ZALÍBENOU..

.. POSLÉZE JSEM NAŠEL V DÀLI i například SRDCI MI BLÍZKOU: TENISTKU..

 

ČESKÝ INVALIDA SE HNED TAK NĚKAM OBVYKLE NEPODÍVÁ, S OHLEDEM i NA CENOVOU A PENZIJNÍ POLITIKU V ČR, A TAK JSEM JÍ..JIM.. ALESPOŇ POSLAL PÁR POZDRAVŮ.. A TO TRUMPETISTCE TENKRÁT například i PŘES: UCPANEJ_SUEZ..

 

A TAK PÍŠI DÁL INZERCI SVOU SI NA LÁSKU, PARTNERSKOU, "NA_BLÍZKO". PROTOŽE: JINAK TO NEJDE A NIKDY NEPŮJDE.

ZA SVŮJ DOSAVADNÍ ŽIVOT JSEM ODCHOVAL DOCELA SLUŠNÝ, I VCELKU OBSTOJNĚ ZVĚŘINEČEK PEJSKŮ, I KOČIČKY, A JINÉ..,  ALE PROSÍM, NIKDY SE MNOU NESPALI V POSTELI..BYŤ I NEJEDNOU CHTĚLI. TAKŽE PROSÍM I NADÁLE V ŽIVOTĚ SVÉM LÁSKU PARTNERSKOU POKUD MOŽNO BEZ ZVÍŘÁTEK V POSTELI.

DO INTERNETOVÝCH SEZNAMEK UŽ OBVYKLE NEPÍŠI, JE TO NEJEDNOU MAFIJNÍ KLAN, ČACHRUJÍCÍ S PROFILY SI ŽEN, NEFUKČNÍ, A KDYŽ, TAK PODSOUVAJÍCÍ MI I KONTAKTY JEN ZA ÚČELELM MNE VYČERPAT. NA KATOLICKÉ_SEZNAMCE.. MI TAMNÍ WEB_ADMIN JAKSI PREVENTIVNĚ ŘÍKÁ TAK NĚJAK i KARTEL_MAFIJNĚ V PLEZÍRU SI SVÉM, PŘIDRZLE: ´PAN_TRUBKA´.. TAK AŤ SI TUHLE SVOU SRAJDU NECHÁ.. NECHAJ.

NO, S OHLEDEM NA VŠE ZDE UVEDENÉ SI MYSLÍM, A JSEM O TOM PŘESVĚDČENÝ, ŽE KDYŽ SI ..například TAKHLE RŮZNĚ PÍŠI O LÁSKU TRVALOU INZERTNĚ, JAKO například >>ZDE<< UŽ OD ROKU 2007, KDY JSEM SE ROZVEDL, A STÁLE I PŘESTO JSEM SINGL, (BYŤ SE MI ..TOMU..V UPLYNULÉM TÝDNU například SMÁLA NAD TÍM JAKSI I PŘIBLBLE, PŘIDRZLE, HOSTESKA DANUŠE_NERUDOVÉ na PRAZE 5 V NÁDRAŽNÍ ULICI,..USILUJÍCÍ O PODPISY PRO OFFICO POST PREZIDENTSKÝ V ČR PRO ´DANUŠKU´TU .. NA JEJÍ DOTAZ, HOSTESKY TÉ, JESTLI MÁM PARTNERKU, PŘÍTELKYNI PO TÉ, CO JSEM JIM TAM NA TOM JEJICH PLÁTĚNÉM STÁNKU ŘÍKAL DŮLEŽITÉ VĚCI OHLEDNĚ LEGISLATIVY STÁTNÍ..ANI JÍ TO NEZAJÍMALO..) NENÍ TO ANI MOJE VINA, ANI MOJE CHYBA, ANI MOJE OSTUDA.

'FATAMORGÁNA.LIVE'

*~~*

~~~


Webové stránky zdarma